Hizmet taleplerinizi info@inkateknik.com adresine e-mail atarak veya +90 (0216) 661 52 17 numaralı telefondan bizlere iletebilirsiniz. Talebinize en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Teknik Servis

7/24 ulaşılabilir teknik servis hizmetimiz ile firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet sunmayı görev edinmiştir. Müşterilerimizin arızalı cihazlarının, gelişmiş arıza bulma sistemlerimiz ile deneyimli teknik eleman kadrosu tarafından güvenilir bir şekilde en kısa zamanda onarımı gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca ihtiyacınız doğrultusunda uzaktan yardım ile kolay giderilebilir arızalar veya çok acil durumlar için anında müdahalede bulunmaktayız.

Sarf Malzeme

İnka teknik kalitesi ile ihtiyaç duyduğunuz sarf malzemelerini ulaşılabilir kılmaktayız. Ürünlerinizin en iyi görüntü kalitesine her baskıda sahip olması, cihazlarınızın daha iyi yazıcı ömrü, düşük bakım maliyeti ve daha fazla baskı sunması için %100 orijinal ürünler sunmaktayız. Doğa dostu ürünlerimiz ile çevreye duyarlı çözümler sağlamaktayız.

Yedek Parça

Talep ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz bakım ve onarım işlerinde orijinal yedek parçalar kullanarak cihazınızın uzun seneler boyunca ilk günkü gibi performans göstermesini sağlamaktayız. Düzenli değişmesi gereken ve sık kullanılan yedek parçaların büyük bir kısmını stoklarımızda tutuyoruz. Siz müşterilerimizin talepleri doğrultusundan en kısa sürede yedek parça ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.