[vc_row type=”container” css=”.vc_custom_1477849060293{margin-top: 70px !important;}”][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1787″ img_size=”medium” alignment=”center” css=”.vc_custom_1477849075702{margin-top: 10px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

İnka Teknik olarak 2007 yılından itibaren, genç , dinamik aynı zamanda engin tecrübelere sahip yapımızla baskı sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve doğa dostu çözümler üretmek için global çapta öncü firmalar ile iş birliği yapmaktayız.

Firmamızda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kusursuz servis, yedek parça ve sarf malzeme temini hizmetlerinin 7/24 ulaşılır olmasını sağlamak önceliğimizdir. Bunun için her zaman bir adım ötesini planlamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ilişki odaklı çalışma prensipleri sayesinde, kökleri teknolojiye dayanan mükemmeliyetçi ve güven esaslı hizmet sağlamaktayız

 

Firmamızın temsil ettiği markalar, verdiği hizmetler ve baskı teknolojileri ile ilgili aklınıza gelen her konu ile ilgili detaylı bilgi için dilediğiniz iletişim yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

İnka Teknik