inka Teknik Yorum yapılmamış

Caldera, renk kalibrasyonu ve profil oluşturma sihirbazı EasyMedia (Mac sürümü),  X-Rite’ın all-in-one ColorMunki Design spektrometresini desteklediğini açıkladı.

Bu teknolojilerin kombinasyonunu kullanarak, küçük baskı evleri dahil tüm baskı firmaları, doğru, tekrarlanabilir renkler elde edebilir ve hataları önleyerek renk yönetimi kullanmanın faydalarından yararlanabilir.

Caldera Ürün Yöneticisi Arnaud Febre’ye göre; X-Rite’ın ColorMunki renk ölçüm cihazı küçük ve büyümekte müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Caldera ailesine dahil edildi.

Bu baskı firmaları, uygun fiyatlı Caldera V.11 paketimize yatırım yapıyor ve baskılarında doğru renkleri yakalamak istiyor. Bu durumda ColorMunki’ye olan desteğimizin nedenini açıklıyor.

ColorMunki, tanıtım fiyatıyla, mükemmel grafik performansına ihtiyaç duyan tasarımcılar ve yazıcılar için sağlam bir çözüm oluşturan Caldera ve Mac Mini kombinasyonuna mükemmel bir ortaktır. Renk yönetiminde dünyaca ünlü X-Rite, renkleri kolayca yakalayan , yazıcıları ve projektörleri kalibre eden ColorMunki Design ile güçlerini birleştirdi. ColorMunki, Caldera Easy Media ile birlikte kullanıldığında, yazıcılar istenilen renkleri kolayca elde edebileceklerdir.

Günümüzde yüksek teknolojiye sahip baskı sektöründe doğru renk yönetimi için beklenti her zaman yüksektir. Bir spektrometre kullanarak, yazıcılar, tasarımcılar ve üreticiler doğru renk profillerini elde edebilir ve renklerin doğruluğunu ve istikrarını sağlayabilirler.

Caldera Ürün Yöneticisi Arnaud Febre devam ediyor; Bu iki harika ürünü birlikte kullanarak, en küçük baskı evi müşterileri dahil, önemli renk eşleşmelerini garanti altına alabilir. Tasarımda belirtilen renkler, baskıda alınan renklerle birebir aynı olacaktır.