LX8i

Yeni nesil UV Flatbed Jetrix LX8i güvenilir kalitesi, yüksek verimliliği, üstün fonksiyonelliği, hızlı kuruyan ve çok iyi tutunan UV mürekkepleri ile geniş format baskı işlerinizde çok geniş renk tayfından harika uygulamalar elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku

LX5

Yeni nesil UV Flatbed Jetrix LX5 güvenilir kalitesi, yüksek verimliliği, üstün fonksiyonelliği, hızlı kuruyan ve çok iyi tutunan UV mürekkepleri ile geniş format baskı işlerinizde çok geniş renk tayfından harika uygulamalar elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku

LX3

Yeni nesil UV Flatbed Jetrix LX3 güvenilir kalitesi, yüksek verimliliği, üstün fonksiyonelliği, hızlı kuruyan ve çok iyi tutunan UV mürekkepleri ile geniş format baskı işlerinizde çok geniş renk tayfından harika uygulamalar elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku

KX7 / KX7-R

Yeni nesil UV Flatbed Jetrix KX7 / KX7-R güvenilir kalitesi, yüksek verimliliği, üstün fonksiyonelliği, hızlı kuruyan ve çok iyi tutunan UV mürekkepleri ile geniş format baskı işlerinizde çok geniş renk tayfından harika uygulamalar elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku

KX6 / KX6-R

Yeni nesil UV Flatbed Jetrix KX6 / KX6-R güvenilir kalitesi, yüksek verimliliği, üstün fonksiyonelliği, hızlı kuruyan ve çok iyi tutunan UV mürekkepleri ile geniş format baskı işlerinizde çok geniş renk tayfından harika uygulamalar elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku

KX5 / KX5-R

Yeni nesil UV Flatbed Jetrix KX5 / KX5-R güvenilir kalitesi, yüksek verimliliği, üstün fonksiyonelliği, hızlı kuruyan ve çok iyi tutunan UV mürekkepleri ile geniş format baskı işlerinizde çok geniş renk tayfından harika uygulamalar elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku

KX3

Yeni nesil UV Flatbed Jetrix KX3 güvenilir kalitesi, yüksek verimliliği, üstün fonksiyonelliği, hızlı kuruyan ve çok iyi tutunan UV mürekkepleri ile geniş format baskı işlerinizde çok geniş renk tayfından harika uygulamalar elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku

LXRi320

3.2M geniş format rulodan ruloya LED UV baskı makinası. konica Minolta – KM1024i 14 adet baskı kafası.

.

Devamını Oku

Top